13.02.2013, 14:59, Stáří: 11 r.

Soutěž o nejlepší studentskou práci v oblasti mezinárodních vztahů

Autor: -ps-

Ústav mezinárodních vztahů, v. v. i.  vyhlašuje ve dvou kategoriích soutěž v oblasti mezinárodních vztahů v rámci projektu OP VK RESAREAS - Síť spolupráce při výzkumu mimoevropských oblastí (reg. č. projektu CZ.1.07/2.4.00/31.0027) spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky:

a)  soutěž o nejlepší studentskou práci v oblasti mezinárodních vztahů;
b)  soutěž pro mladé vědecké pracovníky a pracovnice s titulem Ph.D. o nejlepší práci v oblasti mezinárodních vztahů.

Téma:
společenskovědní výzkum mimoevropských oblastí v oblasti mezinárodních vztahů (lze přihlásit i práce teoretické, které nejsou specificky zaměřeny na mimoevropské oblasti).

Kategorie:
a)  student/ka magisterského studijního programu, student/ka doktorského studijního programu nebo absolvent/ka magisterského studijního programu, který/á ukončil/a své studium v akademickém roce 2011/2012 nebo v průběhu 2012/2013.
b)  vědecký, akademický či jiný pracovník a pracovnice, který/á je držitelem titulu Ph.D. a který v den přihlášení do soutěže není starší 35ti let.

Podmínky účasti:
    Soutěžní práce musí být napsaná v českém, slovenském, anglickém nebo španělském jazyce.
    Rozsah soutěžní práce je nejméně 25 a nejvýše 150 normostran.
    Detailní podmínky účasti naleznou zájemci v přiložených statutech pro jednotlivé kategorie.

Ceny a hodnocení:
    1. cena: 5 000 Kč;
    2. cena: 3 000 Kč;
    3. cena: 2 000 Kč.

Termíny a náležitosti přihlášky:
    Přihlášku je nutné zaslat do 31. března 2013 na níže uvedenou adresu.
    Do přihlášky je zapotřebí uvést jméno a příjmení soutěžícího; datum narození; a detailní kontaktní údaje viz přiložené vyhlášení soutěže.
a)  Potvrzené informace o současném či absolvovaném studiu.
b)  Pracovní zařazení a adresu pracoviště.
    2 x výtisk soutěžní práce.
    1 x elektronická verze soutěžní práce zaslaná na email moravcova@iir.cz.

Kontaktní osoba:
Mgr. Šárka Moravcová, Ph.D.
Ústav mezinárodních vztahů, v. v. i.
Nerudova 3
email: moravcova@iir.cz
tel. +420 251 108 310

Více na: www.ustavmezinarodnichvztahu.cz/article/soutez-o-nejlepsi-studentskou-praci